Z ostatniej chwili

Najlepsze nieinwazyjne zabiegi, które pomogą Ci wyglądać młodziej

Kiedy ludzie myślą o skutecznych sposobach na cofnięcie czasu w procesie starzenia się, zazwyczaj sięgają po bardziej drastyczne opcje, takie jak chirurgia kosmetyczna. Obecnie, dzięki najnowocześniejszym osiągnięciom w technologii kosmetycznej, zabiegi niechirurgiczne zapewniają bardziej skuteczne leczenie bez konieczności długiego czasu rekonwalescencji i drastycznych skutków ubocznych. Najlepsi lekarze wiedzą, że nie każdy jest kandydatem do zabiegu chirurgicznego, a dzięki innowacjom w dziedzinie zabiegów niechirurgicznych osoby pragnące się odmłodzić mają wiele nowych możliwości leczenia.

PicoSure FOCUS

PicoSure FOCUS wykorzystuje rewolucyjną technologię lasera pikosekundowego, aby skupić się na obszarach problematycznych, takich jak brązowe plamy, uszkodzenia posłoneczne, piegi, zmiany pigmentowe i blizny potrądzikowe. Dzięki wykorzystaniu zlokalizowanej, skoncentrowanej energii cieplnej, impulsy lasera PicoSure aktywują mechanizmy produkcji kolagenu i elastyny w organizmie, tworząc nowe, zdrowe komórki skóry, które zastępują uszkodzone laserem obszary BEZ szkody dla otaczającej skóry.

Wypełniacz skórny

Czy wiesz, że jedną z najczęstszych oznak starzenia się skóry są opadnięte policzki i skóra, która straciła objętość? Właśnie dlatego preparaty iniekcyjne takie jak Juvederm są tak popularne; są to niezwykle skuteczne rozwiązania, które wypełniają i wygładzają zmarszczki, głębokie bruzdy i nadają objętości policzkom. Najbardziej niesamowite jest to, że nie wymagają one żadnych przestojów, a wiele wypełniaczy dermalnych może działać nawet do dwóch lat. Key Laser Center for Cosmetic Regenerative Medicine również podaje swoje dziesiątki różnych preparatów iniekcyjnych za pomocą mikrokaniul, narzędzia, które jest łagodniejsze dla delikatnych tkanek niż igły.

Laser Fraxel

Nie daj się zastraszyć "laserowi" w nazwie, Fraxel Laser jest w rzeczywistości jednym z najwygodniejszych zabiegów odmładzania skóry. Wykorzystując energię świetlną, która jest skierowana na tkankę pod skórą, Fraxel Laser stymuluje produkcję kolagenu, który odmładza komórki skóry, co prowadzi do redukcji zmarszczek, blizn potrądzikowych, problemów z pigmentacją, takich jak melasma i innych. Ponieważ jest to laser frakcyjny, oznacza to, że Fraxel skutecznie pozostawia zdrową tkankę w spokoju.

Ultherapy

Pomyśl o tym jak o liftingu twarzy, ale bez operacji - Ultherapy wykorzystuje delikatne impulsy ultradźwiękowe do podniesienia i napięcia skóry na twarzy, szyi i dekolcie. Podobnie jak Fraxel, Ultherapy również stymuluje produkcję kolagenu, ale tym razem z bardziej wyraźnym efektem liftingu twarzy. W przypadku Ultherapy, rezultaty są stopniowe, ale zaczną pojawiać się już po 3 miesiącach i będą się poprawiać nawet do 9 miesięcy!

ThermiSmooth

Zamiast ultradźwięków, ThermiSmooth wykorzystuje energię o częstotliwości radiowej do liftingu i wygładzenia trudnych do leczenia, ale niezwykle ważnych obszarów, takich jak oczy, usta, policzki i dekolt. Niewiele osób myśli o swojej klatce piersiowej jako o miejscu, które wymaga odmłodzenia, ale dekolt może łatwo zdradzać oznaki starzenia. Możesz połączyć ten zabieg z Ultherapy, aby uzyskać maksymalne rezultaty odmładzania.

Autorzy portalu

logo-footer

Witamy na naszej stronie poświęconej zabiegom medycyny estetycznej. Jest to w obecnych czasach tak samo popularny temat jak wizyta u lekarza pierwszego kontaktu. Nowoczesne, najczęściej bezinwazyjne metody wykorzystywane są przy wielu schorzeniach i defektach skórnych.
Zapraszamy do miłej lektury naszych artykułów,
Redakcja epliki.waw

Często czytane

Czego można oczekiwać od medycyny estetycznej?
Kwas hialuronowy bez tajemnic
Mikrodermabrazja i jej zalety

Świeże newsy branżowe

Zbliża się lato. Czas pozbyć się cellulitu!
Anti-Aging i powiększanie ust? Wypełniacze, które mogą być najlepsze z obu...
Top 3 najczęściej zadawane pytania dotyczące ujędrniania skóry
© Copyright epliki.waw. All Rights Reserved.