Z ostatniej chwili

Nie jesteś zadowolony z podbródka? Jest na to sposób!

Jeśli na Twojej szyi i linii żuchwy znajdują się znaczne ilości podskórnego tłuszczu, możesz żyć z tak zwanym "podwójnym podbródkiem". Problem ten jest powszechny i dotyczy niezliczonej ilości pacjentów, ale można go zwalczyć stosując odpowiednie zabiegi kosmetyczne.

Poniższe zabiegi są właśnie po to, aby Ci w tym pomóc!

Kybella

Ten zabieg iniekcyjny rozbija podskórny tłuszcz, aby zmniejszyć Twój podwójny podbródek. Kybella, wstrzykiwana pod podbródek, pomaga zwalczać komórki tłuszczowe, które z upływem lat mają tendencję do gromadzenia się pod linią żuchwy. Zabieg jest szybki i łatwy, a zaraz po wizycie można wrócić do codziennych zajęć.

Rezultaty są zauważalne w ciągu miesiąca po wstrzyknięciu, a usunięty tłuszcz już nigdy nie powróci. Większość pacjentów potrzebuje tylko jednego zabiegu, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Ultherapy

Ten zabieg napinający skórę wykorzystuje energię ultradźwiękową do stymulacji produkcji kolagenu i zmiany struktury skóry. W przeciwieństwie do innych zabiegów na podwójny podbródek, Ultherapy nie eliminuje podskórnego tłuszczu, gdy jest stosowany na obszarze szyi; tonizuje leżącą pod nim tkankę i napina skórę. Ultherapy jest optymalnym zabiegiem dla pacjentów, którzy mają niewielką wiotkość skóry.

CoolSculpting

Technologia kosmetyczna pokazała nam, że nie trzeba spalać tłuszczu, aby go wyeliminować. Jak się okazuje, zamrożenie go również zadziała. Coolsculpting wykorzystuje kriolipolizę do dostarczania niskich temperatur, które zabijają niechciane komórki tłuszczowe. Podobnie jak w przypadku Kybella, gdy tłuszcz zniknie, nie powróci.

CoolSculpting to wysoce tolerowana, nieinwazyjna procedura modelowania sylwetki, która działa bez konieczności powrotu do zdrowia lub przestojów. W zależności od stopnia zaawansowania problemu konieczne jest wykonanie od jednego do trzech zabiegów.

ThermiTight

Jeśli luźna skóra pod podbródkiem jest Twoim największym zmartwieniem, ThermiTight może być tym, czego potrzebujesz. Ta technologia wykorzystująca częstotliwość radiową dostarcza ciepło pod skórę w celu pobudzenia produkcji kolagenu, aby ujędrnić i napiąć szyję. Ten rewolucyjny zabieg wykorzystuje kontrolowaną temperaturę przenikającą do głębszych warstw skóry, co pozwala uzyskać bardziej napięty, gładszy obszar szyi i bardziej zarysowany podbródek.

Silhouette Instalift

Czy rozważałaś lifting twarzy lub szyi, ale nie jesteś pewna co do operacji? Silhouette Instalift wykorzystuje wchłanialne szwy, aby w naturalny sposób podnieść okolice podgardla i policzków. Nici te wchłoną się naturalnie do organizmu po upływie sześciu miesięcy. Mimo to efektami zabiegu można się cieszyć do dwóch lat po zabiegu.

Następny krok

Jeśli poważnie myślisz o uzyskaniu eleganckiej, gładkiej szyi, która doskonale zarysowuje twarz i pozbyciu się dodatkowego podbródka, powinieneś skorzystać z usług dermatologa z certyfikatem, który ma duże doświadczenie w medycynie estetycznej.

Autorzy portalu

logo-footer

Witamy na naszej stronie poświęconej zabiegom medycyny estetycznej. Jest to w obecnych czasach tak samo popularny temat jak wizyta u lekarza pierwszego kontaktu. Nowoczesne, najczęściej bezinwazyjne metody wykorzystywane są przy wielu schorzeniach i defektach skórnych.
Zapraszamy do miłej lektury naszych artykułów,
Redakcja epliki.waw

Często czytane

Czego można oczekiwać od medycyny estetycznej?
Kwas hialuronowy bez tajemnic
Mikrodermabrazja i jej zalety

Świeże newsy branżowe

Zbliża się lato. Czas pozbyć się cellulitu!
Anti-Aging i powiększanie ust? Wypełniacze, które mogą być najlepsze z obu...
Top 3 najczęściej zadawane pytania dotyczące ujędrniania skóry
© Copyright epliki.waw. All Rights Reserved.