Z ostatniej chwili

Restylane Skinlift - sekrety zabiegu

Rastylane Skinlift to stosunkowo nowa propozycja, już teraz można jednak dostrzec, że jest ona przyjmowana z dużym zainteresowaniem.

Trudno się mu jednak dziwić, skoro mamy do czynienia z innowacyjnym zabiegiem kompleksowo odmładzającym skórę, przyczyniającym się do poprawy owalu twarzy, redukującym zmarszczki, wygładzającym bruzdy oraz rewitalizującym skórę. Zabieg ten cieszy się popularnością również dlatego, że jest niemal bezbolesny, nieinwazyjny, a jego przeprowadzenie trwa zaledwie przez trzydzieści minut. Sam zabieg to odpowiedź na oczekiwania zgłaszane przez te osoby, którym zależy na odmłodzeniu skóry, a także na tym, aby zabieg ten został przeprowadzony w naturalny sposób. Trudno się zresztą dziwić, że coraz więcej osób mówi o takim marzeniu, nie da się bowiem ukryć, że z biegiem czasu skóra staje się nie tylko cieńsza, ale i zdecydowanie mniej elastyczna niż w okresie młodości. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że organizm produkuje coraz mniej kolagenu, zmniejsza się przy tym również produkcja elastyny i kwasu hialuronowego.

Niekiedy okazuje się też, że dochodzi do utraty podskórnego tłuszczu, a przecież bardzo często odpowiada on właśnie za podpieranie skóry. Sam zabieg bazuje na dwóch preparatach stworzonych w oparciu o kwas hialuronowy. To właśnie one są podawane z wykorzystaniem kaniuli lub cienkiej igły. Restylane Perlane znany jest z tego, że jest preparatem o największej zdolności unoszenia tkanek wśród wszystkich wypełniaczy. Jeśli zaaplikuje się w konkretne miejsce nie ma ryzyka jego przemieszczania się, stanowi więc idealną podporę dla skóry. Z kolei Restylane Vital to preparat o właściwościach głęboko nawilżających. Nie tylko wygładza drobne zmarszczki, ale również napina skórę, a do tego pomaga w jej intensywnym nawilżaniu od środka. Ma zresztą jeszcze jedną cechę, która wpływa na jego skuteczność, okazuje się bowiem, że pobudza produkcję kolagenu w skórze.

Autorzy portalu

logo-footer

Witamy na naszej stronie poświęconej zabiegom medycyny estetycznej. Jest to w obecnych czasach tak samo popularny temat jak wizyta u lekarza pierwszego kontaktu. Nowoczesne, najczęściej bezinwazyjne metody wykorzystywane są przy wielu schorzeniach i defektach skórnych.
Zapraszamy do miłej lektury naszych artykułów,
Redakcja epliki.waw

Często czytane

Czego można oczekiwać od medycyny estetycznej?
Kwas hialuronowy bez tajemnic
Mikrodermabrazja i jej zalety

Świeże newsy branżowe

Coraz więcej Polek zaczyna stosować profilaktykę przeciwstarzeniową
Olej konopny – odkryj jego właściwości
O czym pamiętać decydując się na peeling medyczny?
© Copyright epliki.waw. All Rights Reserved.