Z ostatniej chwili

Top 3 najczęściej zadawane pytania dotyczące ujędrniania skóry

Zabiegi ujędrniania skóry mogą poprawić wiele różnych problemów skórnych, takich jak drobne zmarszczki, bruzdy, obwisła skóra i trądzik. Dzięki wielu różnym opcjom leczenia, zabiegi ujędrniania skóry mogą być stosowane w takich miejscach na ciele jak twarz, oczy, uda i wiele innych. Aby pomóc pacjentom lepiej zrozumieć procedury ujędrniania skóry, Key Laser Center stworzyło tę pomocną infografikę, która zawiera trzy najczęściej zadawane pytania.

1. Jakie są różne zabiegi?

Oferujemy kilka różnych zabiegów wykorzystujących energię o częstotliwości radiowej, w tym INFINI, ThermiSmooth, ThermiSmooth Body oraz ThermiTight, jak również Ultherapy, która wykorzystuje technologię ultradźwiękową do stymulacji produkcji kolagenu.

2. Co może poprawić?

Napinanie skóry może wygładzić drobne linie i zmarszczki, podnieść i napiąć zwiotczałą skórę, zmniejszyć rozstępy oraz poprawić stan skóry trądzikowej i blizn potrądzikowych. Nasze zabiegi obejmują twarz, oczy, szyję, klatkę piersiową, uda i pośladki.

3. Dlaczego powinienem poddać się zabiegowi ujędrniania skóry?

Starzenie się jest nieuniknione, natomiast starzeniu się można zapobiec. Grawitacja z czasem dotyka każdego i może być niewybaczalna dla skóry. Zabiegi ujędrniania skóry są doskonałym sposobem na zapobieganie i korygowanie oznak starzenia się.

Autorzy portalu

logo-footer

Witamy na naszej stronie poświęconej zabiegom medycyny estetycznej. Jest to w obecnych czasach tak samo popularny temat jak wizyta u lekarza pierwszego kontaktu. Nowoczesne, najczęściej bezinwazyjne metody wykorzystywane są przy wielu schorzeniach i defektach skórnych.
Zapraszamy do miłej lektury naszych artykułów,
Redakcja epliki.waw

Często czytane

Czego można oczekiwać od medycyny estetycznej?
Kwas hialuronowy bez tajemnic
Mikrodermabrazja i jej zalety

Świeże newsy branżowe

Zbliża się lato. Czas pozbyć się cellulitu!
Anti-Aging i powiększanie ust? Wypełniacze, które mogą być najlepsze z obu...
Top 3 najczęściej zadawane pytania dotyczące ujędrniania skóry
© Copyright epliki.waw. All Rights Reserved.