Z ostatniej chwili

Wprowadzenie ThermiVa - przywracanie zaufania poprzez kobiece odmładzanie

Od tego miesiąca, oferujemy ThermiVa - nową, niechirurgiczną, przełomową terapię dla zdrowia kobiet. ThermiVa oferuje najbezpieczniejszą i najbardziej precyzyjną opcję przywracania wyglądu warg sromowych i szczelność do kanału pochwy. ThermiVa został niedawno wprowadzony do wyboru lekarzy przez ThermiAesthetics - wiodącego producenta.

Dr Key niedawno zadano pytanie: "Dlaczego uczestniczysz w konferencjach?" Pomyśl o tym, Dr. Key ma ugruntowaną praktykę, silną i lojalną bazę pacjentów, wszystkie najnowsze zabiegi pod jednym dachem i wyszkolony personel, który sprawia, że wszystko działa jak w zegarku. Co skłania go do podróżowania po całym kraju

Dr Key prezentuje na dorocznym spotkaniu AACS w styczniu. W zeszłym tygodniu dr Key udał się na doroczne spotkanie. Spotkanie to gromadzi chirurgów kosmetycznych z całego świata. Ta grupa utalentowanych i wykwalifikowanych lekarzy łączy się, aby otwarcie rozmawiać o nowych praktykach.

Dr. Key pojawił się na stronie głównej Medical SpaMD w tym miesiącu. Medical Spa MD to społeczność lekarzy i dostawców usług medycznych oferujących medycynę kosmetyczną. Szczegółowy wywiad skupił się na pochodzeniu Dr. Key'a, włączając w to jego decyzję o zostaniu lekarzem aż do momentu, gdy zacznie myśleć o przyszłości medycyny kosmetycznej...

W zeszłym miesiącu dr Key udał się do Paryża, aby wziąć udział w Międzynarodowym Kursie Mistrzowskim na temat starzenia się skóry (IMCAS). Daje nam wewnętrzną gałkę na temat tego, co gorące i aktualne w odwracaniu oznak starzenia się skóry. "Otwarcie Kongresu, w Palais de Congrés, a linie są ogromne.

Autorzy portalu

logo-footer

Witamy na naszej stronie poświęconej zabiegom medycyny estetycznej. Jest to w obecnych czasach tak samo popularny temat jak wizyta u lekarza pierwszego kontaktu. Nowoczesne, najczęściej bezinwazyjne metody wykorzystywane są przy wielu schorzeniach i defektach skórnych.
Zapraszamy do miłej lektury naszych artykułów,
Redakcja epliki.waw

Często czytane

Czego można oczekiwać od medycyny estetycznej?
Kwas hialuronowy bez tajemnic
Mikrodermabrazja i jej zalety

Świeże newsy branżowe

Zbliża się lato. Czas pozbyć się cellulitu!
Anti-Aging i powiększanie ust? Wypełniacze, które mogą być najlepsze z obu...
Top 3 najczęściej zadawane pytania dotyczące ujędrniania skóry
© Copyright epliki.waw. All Rights Reserved.