Z ostatniej chwili

Zbliża się lato. Czas pozbyć się cellulitu!

Czy Twoje uda są gotowe na lato? Jeśli to małe, małe, małe, małe, żółte bikini w kropki, które wabi Cię z szafy, przyprawia Cię o zimny pot, możemy Ci pomóc. Nasze zabiegi na cellulit są w pełni dostosowane do Twojej sytuacji, zapewniając najlepsze możliwe rezultaty. Pozbądź się cellulitu, a wraz z nim lęku przed bikini.

Co to jest cellulit? Dlaczego go mam?

Cellulit to nic innego jak tłuszcz znajdujący się pod skórą, ale ze względu na pasma tkanki łącznej ciągnące skórę w dół, tłuszcz ten ma wyjątkowy, wyboisty wygląd (np. okropne "twarogowe" uda). Większość kobiet ma cellulit (do 90%), przy czym często występuje on na udach, pośladkach, ramionach i brzuchu. Cellulit może mieć również podłoże genetyczne. Nie oznacza to, że masz nadwagę; wiele kobiet, które mają prawidłową, zdrową wagę, zmaga się z cellulitem.

Jak leczyć cellulit?

Cellulit może być trudny do leczenia. Te kremy bez recepty, które właśnie kupiłaś? Wyrzuć je, bo nie działają. Jeśli chcesz uzyskać poważne rezultaty, potrzebujesz odpowiedniego leczenia. W Key Laser, jesteśmy ekspertami w leczeniu cellulitu. Pomożemy Ci wygładzić skórę i zredukować te nieestetyczne zgrubienia, wybrzuszenia i wgłębienia.

  • Cellfina- Cellfina działa poprzez celowanie w pasma tkanek, które powodują powstawanie dołeczków. Podczas tego zabiegu pasma te są uwalniane, eliminując wgłębienia. Zabieg Cellfina, wykonywany w naszym gabinecie, jest mało inwazyjny. Zaczniesz widzieć rezultaty już po kilku dniach, a poprawa utrzymywać się będzie przez wiele miesięcy. Jedno z badań wykazało, że 96% pacjentów było zadowolonych ze swoich rezultatów dwa lata po zabiegu. Rezultaty są trwałe. Weź to, bikini!
  • ThermiSmooth body- Rewolucyjny zabieg opracowany przez naszego dr Key, ThermiSmooth body, może ujędrnić Twoją skórę. W połączeniu z zabiegiem usuwania tłuszczu, ThermiSmooth jest bardzo skutecznym rozwiązaniem w leczeniu cellulitu. Procedura ta łączy w sobie częstotliwość radiową z monitorowaniem termicznym, aby zmaksymalizować rezultaty i zwiększyć bezpieczeństwo pacjenta. Zabieg ten jest często wybierany przez naszych pacjentów z cellulitem, a 93% z nich poleciłoby go znajomym. Przyjaciele nie pozwalają przyjaciołom na dołeczki, więc to dobrze.

Twój zabieg na cellulit będzie dostosowany do Twojego ciała. Przeprowadzimy dokładne badanie Twoich obszarów problemowych i wykorzystamy nasze wieloletnie doświadczenie w leczeniu cellulitu, aby stworzyć plan leczenia. Zrezygnuj z kremów, okładów i innych (bezużytecznych!) zabiegów i przyjdź do nas.

Lato zbliża się wielkimi krokami! Nie pozwól, aby to bikini sprawiło, że krew zamarznie Ci w żyłach.

Autorzy portalu

logo-footer

Witamy na naszej stronie poświęconej zabiegom medycyny estetycznej. Jest to w obecnych czasach tak samo popularny temat jak wizyta u lekarza pierwszego kontaktu. Nowoczesne, najczęściej bezinwazyjne metody wykorzystywane są przy wielu schorzeniach i defektach skórnych.
Zapraszamy do miłej lektury naszych artykułów,
Redakcja epliki.waw

Często czytane

Czego można oczekiwać od medycyny estetycznej?
Kwas hialuronowy bez tajemnic
Mikrodermabrazja i jej zalety

Świeże newsy branżowe

Zbliża się lato. Czas pozbyć się cellulitu!
Anti-Aging i powiększanie ust? Wypełniacze, które mogą być najlepsze z obu...
Top 3 najczęściej zadawane pytania dotyczące ujędrniania skóry
© Copyright epliki.waw. All Rights Reserved.